× Strona główna Domeny Hosting WWW VPS Newsy Certyfikaty SSL Program partnerski

DOMENA .PL JUŻ OD 0 ZŁ!

Darmowe przeniesienie strony i poczty!

Właściciele stron chętnie zlecają nam przeniesienie do nas swoich zasobów. Dzięki przeprowadzonej przez profesjonalistwów migracji korzystają ze wszystkich zalet naszego hostingu i kończą się ich problemy z dotychczasowym dostawcą. Jednocześnie nie muszą już sami martwić się o migrację.

Dlaczego tak chętnie przechodzą do nas?

Sprawdziliśmy instalację WordPress (najbardziej popularny silnik stron www na świecie) wraz ze sklepem WooCommerce z domyślnymi produktami. To, zaraz po PrestaShop, drugi co do popularności silnik sklepów w Polsce.

Przeciętny czas wczytywania wynosił 2300-2600 ms, a po włączeniu wtyczki LS Cache i przy korzystaniu protokołu HTTP/2, dostępnych w DDR - uzyskaliśmy czasy rzędu 830-880 ms, czyli trzykrotnie krótsze, przy jednocześnie mniejszym obciązeniu serwera!
Efekty szybszego działania strony to:

  • wyższe współczynniki konwersji,
  • łatwiejsze osiąganie pozycji w Google,
  • lepsza efektywność kampanii GoogleAds.
Łatwa migracja do DDR

Czas wczytywania strony

Porównanie czasu ładowania strony na klasycznym hostingu z DDR z HTTP/2 + LS Cache.

Speed
Szybszy serwer

Bardzo szybki serwer www LiteSpeed, wraz z wieloma opcjami cacheującymi, w tym opcache oraz LSCache, pozwalają na radykalne przyspieszenie działania stron.

Pomoc z RODO

Hosting RODO - przyjazny może istotnie ułatwić Ci realizację ustawowych obowiązków. Bezpłatnie zawrzesz u nas umowę powierzenia przetwarzania danych osobowych i wygenerujesz politykę prywatności na Twoją stronę www.

Szybsza strona

Nasz hosting zapewnia Ci możliwość korzystania z zalet HTTP/2. Możesz korzystać z równoległego ładowania zasobów, a nawet - z ładowania ich ZANIM poprosi o nie przeglądarka. To dalsze przyspieszenie strony.

Bezpłatna migracja

Jak bardzo lubisz samodzielne przenoszenie strony między hostingami? W wybranych planach hostingowych Twoją stronę www i pocztę przeniesiemy do nas bezpłatnie, żebyś nie musiał męczyć się z odpowiedzią na to pytanie.

Do przeniesienia Hosting MAXI lub GIGA Inny pakiet hostingowy
Do 5 stron www GRATIS 429,27 zł
Do 5 kont poczty GRATIS 429,27 zł
kolejna strona 60,27 zł 60,27 zł
kolejne konto poczty 47,97 zł 47,97 zł