Nowe domeny globalne

CZYM SĄ NOWE DOMENY GLOBALNE ?
Nowe domeny globalne powstały z myślą o dynamicznym rozwoju światowego rynku domen. Nowo powstałe rozszerzenia typu .bike, .holdings, .camera związane bezpośrednio z branżą lub tematyką strony pozwolą właścicielom na zwiększenie swojej pozycji w ogólnodostępnych wyszukiwarkach, zwłaszcza, jeśli dotychczas mieli problem ze znalezieniem właściwego adresu wśród popularnych końcówek np. .PL czy .COM.

Nowe domeny globalne to także wyraz prestiżu i wyróżnienia się z tłumu setek milionów „zwykłych” rozszerzeń. Zwłaszcza, jeżeli postawimy na globalny a nie lokalny rozwój i zasięg naszej strony www. Przykładowo, zamiast rejestracji domeny firmakowalski.com.pl można zarejestrować kowalski.company a zamiast domeny studiofotograficzne.waw.pl można wybrać warszawa.photography.
Dla firm zajmujących się sprzedażą domen szczególnie atrakcyjnym rozszerzeniem będzie .domains. Rejestracja nazwy firmy w tym rozszerzeniu podkreśli charakter jej działalności w Sieci (np. ddr.domains).

JAK ZAREJESTROWAĆ NOWĄ DOMENĘ GLOBALNĄ POPRZEZ DDR.PL ?
Rejestracja nowych domen globalnych nie różni się niczym od rejestracji innych końcówek. Wybór nowych rozszerzeń jest naprawdę imponujący – możemy wybierać spośród kilkudziesięciu nowych nazw o różnorodnej tematyce: usługowej, sportowej, technologicznej, społecznościowej, geograficznej. Wszystkie dostępne obecnie końcówki znajdują się na stronach naszego serwisu w zakładce CENNIK.

NOWE DOMENY GLOBALNE (NOWE gTLD)
Opłata za odnowienie nowej domeny globalnej na każdy kolejny rok abonamentowy będzie w DDR.pl równa cenie jej rejestracji.

JAKIE SĄ ZASADY ZARZĄDZANIA DOMENAMI GLOBALNYMI ?
Rejestracja oraz odnowienie

  • Długość rejestrowanej nazwy domeny zawierać się musi w przedziale 3-63 znaków. Ponadto nie mogą być to znaki narodowe (np. ąęćłóżź).
  • Przy wyborze nazwy domeny należy pamiętać, by nie naruszała ona czyjegoś znaku towarowego z listy TRADEMARK CLEARINGHOUSE: (https://secure.trademark-clearinghouse.com/tmch/public/)
  • Domeny te mogą być rejestrowane i odnawiane na okres 1–10 lat oraz nie posiadają specjalnych wymogów względem Abonentów domeny
  • New gTLD nie posiadają okresu kwarantanny, bezpośrednio po terminie wygasania przechodzą do 30 dniowego Redemption Grace Period w którym mogą być odnowione po wniesieniu opłaty dodatkowej.

Transfery domen
Transfer nowych domen do naszego systemu jest darmowy. Tak jak w przypadku zwykłych domen globalnych i niektórych domen narodowych, wiąże się jedynie z koniecznością uzyskaniem kodu AuthInfo od obecnego Rejestratora domeny oraz odnowienia domeny na kolejny okres abonamentowy (Transfer z odnowieniem).

Regulaminy
Rejestrem głównym dla nowych domen globalnych, które można zakupić w naszym serwisie jest obecnie firma Donuts.
Polityka rejestratora Donuts (ang): http://www.donuts.co/policies/
Polityka rozwiązywania sporów domenowych: http://www.donuts.co/policies/sunrise-and-dpml-dispute-resolution-policy/

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Polityka prywatności i cookie

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.


Płatności obsługuje Dotpay.pl

BetterApp / DDR.PL
ul. C.K. Norwida 47
84-240 Reda

NIP: 588-111-80-22
REGON: 366159412

)();*}