Typy certyfikatów SSL

Certyfikaty DV (Domain Validation) – certyfikaty tej grupy zapewniają przede wszystkim bezpieczeństwo transmisji danych. Podstawową jego zaletą jest szybkość przyznawania. Weryfikacja danych potrzebnych do uzyskania certyfikatu DV odbywa się elektronicznie, w oparciu o dane zawarte w rejestrze domen. Aby autoryzować prawo do dysponowania certyfikatem domeny należy kliknąć w przesłany link.

Certyfikaty OV (Organization Validation) – certyfikaty które oprócz zapewnienia bezpieczeństwa transmisji danych potwierdzają tożsamość Twojej firmy. Wystawienie certyfikatu nastąpi po weryfikacji podstawowych danych twojej firmy które należy przesłać mailem, faksem lub pocztą tradycyjną.

Certyfikaty EV (Extended Validation) – certyfikaty dedykowane dla wszelkich firm, instytucji i organizacji przetwarzających wrażliwych danych – takich jak instytucje finansowe. Są to certyfikaty o najwyższym poziomie zabezpieczeń. Zamówienie certyfikatu wymaga podania szczegółowych danych i kompletu dokumentów w języku angielskim. W niektórych przypadkach z organizacją ubiegającą się o certyfikat partner certyfikujący kontaktuje się bezpośrednio.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Polityka prywatności i cookie

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.


Płatności obsługuje Dotpay.pl

BetterApp / DDR.PL
ul. C.K. Norwida 47
84-240 Reda

NIP: 588-111-80-22
REGON: 366159412

)();*}